Ramotur-Logo-Png-1

Okul Servis Taşımacılığı, Personel Taşımacılığı, Organizasyon, Transfer Hizmeti, Araç Kiralama


Havalimanı | Beylikdüzü Vip Transfer | Özel Araç Kiralama

Vip Taksi Transfer, Şöförlü Araç Kiralama, Otel Transfer, Havaalanı Transfer, Konferans Transfer, Hastane & Klinik Transfer, İstanbul Havaalanı Transfer, Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer

Personel taşıma hizmetindeki üstün başarı ve tecrübemizi transfer hizmetine de aktarmak için teknolojinin ve sektörel çözümlerin yeniliklerini kullanarak lider olma hedefiyle yola çıktık.

Ramo-Tur-Tikla-Hemen-Ara-Png
Vip-Transfer-Hizmeti-1

Kalite politikamız gereği, bünyemizde çalışacak tüm sürücülerimiz belli eğitimlere tabi tutulmakta ve bu eğitimler neticesinde başarılı olan sürücülere sertifika verilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

İş güvenliği politikamız gereği araç ve sürücülerimizde olması gereken tüm belgeler tarafımızca dijital ortamda tutulmaktadır. Müşterilerimiz kurumsal portalımıza giriş yaparak, sürücü ve araç belgelerine ulaşabildiği gibi ayrıca araçların günlük hareket sayıları, harita ve tüm güzergah detaylarını bu sistem üzerinden takip edebilmektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu ayrıcalık ile bilgiye anında ulaşabilme ve şeffaflık konusunda taşımacılık sektöründe en güvenilir marka olma misyonumuzu yerine getirmekteyiz.

Ramotur olarak önemsediğimiz en önemli unsurlar;
Güvenlik
Hizmet sağladığımız tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta ve kontrolleri denetim ekiplerimizce sürekli yapılmaktadır.

Kalite
Ramotur, sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Prestij
Ramotur marka değeri, hizmet verdiği müşteri profili ve hizmete bakış açısı ile sektörde prestij unsuru olarak anılmaktadır. Bu doğrultuda her zaman önceliğimiz firmamıza yüklenen bu misyonla hizmet kalitemizi artırarak müşterilerimizin tercih ettiği firma konumumuzu korumaktır.

Sürücülerimiz

Firmamızda sürücü adayları titizlikle seçilmektedir.  Müşterilerimizin hizmetine sunacağımız araç sürücüleri öncelikle belli başlı eğitimlere tabi tutulmaktadır ve  en az 25, maksimum 55 yaşını geçmemiş olmalıdır.

Vermiş olduğumuz eğitimleri başarıyla geçen araç sürücülerine sertifika verilmektedir. Araç sürücülerimizin almış olduğu bu eğitimlerin dışında hiçbir sağlık problemi olmaması, her hangi bir suçtan sabıka kaydının bulunmaması gerekmektedir. Her yıl yenilenen belgeler ile adli sicil, ehliyet sicil ve sağlık durumları kontrol edilerek  gerekli belgeler müşterilerimize ibraz edilmektedir.

Tüm yeterliliklerini sağlayan araç sürücülerimiz, firmamızın standartlarında tek tip kıyafet giymektedir ve aracının temizliğine özen göstermek zorunluluğundadır. Personeller ile gereksiz diyaloğa girmemekte, kurumsal  iş yapış tarzımız gereği bağlı olduğu proje yöneticimizin ve hizmet sağladığı kurumun gerektirdiği şekilde hareket etmekle mükelleftir.

Eğitimlerimiz

+ İleri Sürüş ve defansif Sürüş Eğitimi
+ Etkili İletişim Eğitimi
+ İlkyardım Eğitimi
+ Problem Çözme ve Yaratıcılık Eğitimi
+ Stresle Başa Çıkma Eğitimi
+ Vaka Analizi Eğitimi
+ Psikoteknik
+ İş başı ve Oryantasyon Eğitimi

Denetim

Proje Yöneticilerimiz;
Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz için proje yöneticileri atamaktayız. Proje yöneticilerimiz hizmet vermekte olduğumuz firmaların, tüm mesai girişlerinde ve çıkışlarında servis araçlarımızın ve sürücülerimizin araç temizlikleri, kılık kıyafet standartlarımızın uygunluğu, araç içi ısıtma ve soğutma tertibatlarının yeterliliğini rutin olarak kontrol etmekte ve aksayan konularda gerekli raporlamalarını yaparak tedbirlerini almaktadırlar.

Bağımsız Denetim Ekibi;
Bu departmanımızda çalışan sorumlularımız, hizmet vermekte olduğumuz firmaların mesai başlangıç veya bitiş saatlerinde proje yöneticisinden bağımsız ve habersiz olarak, proje yöneticilerimizin ve servis araçları ile sürücülerin uymak zorunda oldukları standartların kontrollerini gerçekleştirmekte, uygunsuz gördükleri konuları şirket yönetimimize raporlayarak gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamaktadır. Proje yöneticilerimizin dışında yapmış olduğumuz bu denetim sayesinde müşteri şikayeti oluşmadan olumsuzlukların önüne geçilebilmekte bu da müşteri memnuniyetinin büyük ölçüde artmasına neden olmaktadır.

Habersiz Denetim;
Bağımsız denetim ekibimizde görevli personellerimiz, bünyemizde çalışmakta olan sürücülerimizin servis esnasında trafik kurallarına uyumlarını kontrol etmektedir. Servis aracımızla hizmete başlangıç noktası ile personeli bıraktığı son nokta arasında belli bir takip mesafesinde kalarak habersiz şekilde takibi sağlanmaktadır. Yapmış olduğumuz bu denetimde; Emniyet şeridinin kullanımı, hatalı sollama ve trafikte seyir halinde olan diğer araçları rahatsız edecek şekilde araç kullanan sürücülerimiz kamera ile kayıt altına alınmakta ve iş aktine derhal son verilmektedir.

Hız Limitleri ve Güzergaha Uygun Hareket Edilmesi;
Bünyemizde çalışmakta olan tüm araçlarımız şehir içi hız limitlerine uymak ve hizmet vermekte olduğumuz firmanın belirlemiş olduğu güzergah dahilinde hareket etmek zorunluluğundadır. Tüm servis araçlarımız GPS takip sistemi ile kontrol altında tutulmaktadır. Müşterilerimiz ile anlaşma sağlanan güzergahlar sistemimize tanımlanmakta ve güzergah dışına çıkan araçlarımız ile hız limitlerine uymayan sürücülerimiz sistem üzerinden tespit edilebilmektedir. Kullanmakta olduğumuz takip sistemi sayesinde hız limitine uymayan ve ya güzergah dışına çıkan aracın bilgileri otomatik olarak hem firmamıza hem de hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimize sistem üzerinden kişilere bağlı kalmaksızın mail ortamında gönderilmektedir. Hız limitlerini aşan ve ya belirlenen rota dışına çıkan araç sürücülerimiz bu doğrultuda tarafımızca uyarılmakta, aynı konuların tekrarı durumunda iş aktine derhal son verilmektedir.

Araç Takip Sistemi

Temel Özellikler
Tüm Tarayıcılarla Uyumlu Çalışma ( Eklenti vb. kurulum gerektirmeden | Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Yandex Browser, Safari, İnternet Explorer 10 ve üzeri)
4 Dil Desteği
Android, Iphone Uygulaması,
Kullanıcı dostu arayüz, kolay kullanım ve çevrimiçi, çevrimdışı dökümanlar ile sistem anlatımı
Birden fazla tarayıcı sekmesinde kaybolup gitmek yerine yerleşik uygulama şeklindedir  tüm sayfalarınızı tek bir pencere üzerinden yönetebilir, bir sayfada işlem yaparken aynı zamanda başka sayfalarda farklı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Anasayfa 
Hizmet verdiğimiz filonuzu harita üzerinde kesintisiz olarak görüntüleme,
Hareketli, rölanti, duran araçlarınızı görüntüleme ve filtreleme,
Araçların detaylı son konum bilgilerini görüntüleme ( Hız, Günlük Km, Toplam Km, Adres, Enlem, Boylam, vb.)
Hız aşımı, araç bölgeye girdi, bölgeden çıktı uyarıları,
Güzergah kontrolü,
Aracın seçilen alanlara belirtilen tarihlerde giriş yapıp yapmadığının kontrolü veya sonradan çizilen bir alandan aracın geçip geçmediğini sorgulayabilme,
Harita üzerinde mesafe ölçümü,
Açısal takip özelliği ( Aracın gitmekte olduğu yön bilgisi )
Hizmet verdiğimiz araçlarınızı harita üzerinde hızlı takip modun da görüntüleme
Araç gösterge grafikleri (hız, toplam km)
Birçok harita desteği ( Google Street, Google Satellite, Google Hybrid, Google Terrain,  Bing Street, Bing Satellite, Bing Hybrid, Open Street Map, OSM Transportation, Map  Quest Open )
Anlık Trafik Durumu,
Adres bulma ve kendi konumunuzu belirleme,

Neden Araç Takip Sistemi?


Kontrolü arttırır.
7 gün 24 saat takip ve detaylı raporlamalar sayesinde araçlar ve sürücüler üzerindeki kontrolü ve denetimi artırır.


Güvenli Sürüşü Sağlar.
Araçların kötü kullanılmasını ve hız yapılmasını engelleyerek trafik kurallarına uyulmasını sağlar. Olası kaza veya acil durumunda alarm gönderir. Böylece kaza riskini düşürür, trafik cezalarını azaltır, acil durumlarda ise anında müdahale imkanı sağlar.


Zamandan kazandırır.
Araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek işe başlama ve bitirme zamanlarını raporlar ve iş akışını optimize eder.
Sürücülerle, nerede oldukları konusunda yapılan gereksiz telefon görüşmelerini ortadan kaldırır. Böylece iş gücünden önemli oranda tasarruf sağlar ve zaman kazandırır.

Güzergah Optimizasyonu

Uzman ekibimizce kullanmış olduğumuz yazılımlar aracılığıyla müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda servis araçlarındaki doluluk oranları, servis aracındaki yolculuk süresi, personelin servis aracına yürüme mesafesi gibi konularda gerekli çalışmaları yaparak en uygun rota planını belirlemekteyiz.

Yapmış olduğumuz bu uygulama sayesinde, müşterilerimizin kullanmaları gereken en uygun güzergah planını belirleyerek servisteki yolculuk sürelerini kısaltabildiğimiz gibi, müşterilerimize sağladığımız güzergah optimizasyonu sayesinde maliyet avantajı da yaratabilmekteyiz.

Bu avantajlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ramo-Tur-Tikla-Hemen-Ara-Png

Transfer Hizmeti 1
Personel Taşımacılığı 1
Organizasyon Taşımacılığı 1
Otobus-Minibus-Midibus-Tasimaciligi-1-1-1

Adres: Kuştepe Mahallesi Tomurcuk Sokak Abide Sit. B-1 D:Blok No:3, 34387 Şişli

0(212) 212 49 17 / 18

info@ramotur.com

Ramo Tur © 2015